Altinkaya 789 mahalle TekinYol yardım Yolda Kalmayın 0850 611 0 776Yol yardım 0850 611 0 776 arabası olan hepimizin zor durumda kaldığı anlarda ihtiyacı olan hızlı müdahaleyi, 17 yıldır yaparız. istanbul il sınırları arasında verdiğimiz cazibeli hizmeti ile bozukluk, kaza ve yolda kalmanıza sebep olan tüm sorunlarda, aracınızı en hızlı ve güvenli biçimde çekerek, dilediğiniz yere nakletmekteyiz. Hızlı ve güvenli müdahale oluşturan tecrübeli ekibimiz tıpkı zamanda arızaları gidermek ve destek hizmetleri içine giren akü, yakıt bu gibi araç yardım konularında da yardımcı olmaktadır. Haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz iletişim seçeneklerimizle, karşılaşabileceğiniz bütün araç arızalarında araç yardım hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamıza ait tüm oto kurtarıcı araçlar, istanbul’un bütün ilçelerine en geç 30 dakika içinde ulaşabilmektedir.

cazibeli
Hangi Araçlara cazibeli Hizmeti Vermekteyiz?
yol yardım
yol yardım
şirket kadromuz arasında bulunan yol yardım araçlar ile her çeşitli araç kurtarma ve çekme işlerini yapabiliyoruz. uzman personellerimiz ile günün her saatinde, hem oto yardım hem de servis hizmetini ayağınıza getiriyoruz. karşınıza çıkabilecek arızalar ve yapılan kazalardan sonra, aracınızın en doğru şekilde tamir edilmesini sağlamaktadır, talebinize göre aracınızı götürülmesini istediğiniz yere naklediyoruz.

Yol Yardım Hizmeti ücreti Ne Kadardır?Semtine göre cekici ve vasıta yardım ücretleri değişiklik gösterebilmektedir. Telefon üstünden ya da web sayfası üzerinden fiyat teklifi ilgi edilmesi doğrultusunda, ücretler konusu için net bilgi alabilirsiniz. istanbul Takin Altınkaya Yol Yardım, ekonomik ücretlerle en kaliteli hizmeti almanızı sağlayarak, fena sürprizleri uzman kadrosu ile YöK etmenize destekçi olur.

vasıta kurtarma dışında hizmetlerimiz
Gerek araç kurtarma gerekse öteki hizmetlerimiz istanbul’un 39 ilçesine yönelik olsa da, bazı pozisyonlarda yakın illere de servislerimiz söz konusudur. Acil kurtarmalar için korkmadan bizi arayabilirsiniz. araç kurtarma dışındaki hizmetlerimiz de bulunmakta. Bunlardan biri de vasıta yardımdır. Oto destek hizmetimizin içeriğinde lastik yol yardımı, akü yol destek, ağır ticari vasıta Oto destek ve yakıt yol yardımı bulunur. araç galerimiz ise kurtarıcı ve yol yardım şekilde iki ayrı konseptte Oto kurtarma hizmet vermekte olup lüzumlu son teknolojik donatıya sahiptirler. vasıta kurtarma ve yol yardım hizmeti için iletişim adreslerimizden 7/24 firmamıza ulaşabilirsiniz.


çekici

kurtarıcı

kurtarma

oto çekici

oto kurtarıcı

oto kurtarma

yol yardım

TEKİN ALTINKAYA 0850 611 0 776
Kendi otomatik çekici kamyon işine sahip olmak son derece kârlı bir meslek olabilmektedir. Otomatik çekme işletmelerini işleten girişimciler genellikle istikrarlı kârlardan yararlanırlar. Otomatik çekici kamyon sahipleri, bir kamyon, bir iş planı, bir işletme ruhsatı ve sigorta ile operasyonlarına başlayabilirler. Her Istanbul Kurtarici zaman çekilecek araçlara ihtiyaç bulunur. Bu, birçok işletme sahibi için istikrarlı, kolay şekilde resesyona dayanıklı bir iş ile sonuçlanır. Haftanın herhangi bir gününde, türlü nedenlerden dolayı çekilmesi gereken bir dizi araç bulunur. Nedenleri aşağıdakileri içerebilir:

TEKİN ALTINKAYA 0850 6110776
Otomatik çekici kamyon işinizi bir kamyonla başlatırsanız, aşırı kısa sürede kafanızın üzerinden geçemezsiniz. Tek bir kamyonla, maliyetlerinizi yönetebilir ve gerçek net gelirinizin, planlanan gelire, meslek planınıza göre mi uyduğunu belirleyebilirsiniz. Bu, şayet varsa, işletmenizdeki zayıflıkları incelemenize de imkan tanır. ayrıca güçlü yanlarınızı belirlemenize de olanak tanır. Bu kendi kendini değerlendirme ciddi bir şeydir, sebebi ise güçlü ve zayıf yönlerinizin farkındaysanız, gerektiğinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

İstanbul İçi Hızlı HizmetOto yedekte servis işletmesi başlatırken, saatlerce servis kurmanız gerekecektir. yerel ve eyalet hükümet kurumlarıyla sözleşmeleri güvence altına almak için 24 saat hizmet sunmanız gerekmektedir. Devlet kurumları ve oldukça çok işletme, 24 saat her gün 24 saat çekilmeleri gerektiğinden 24 saat çekme servisi talep ediyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *